|

Nowy rok numerologiczny 2023

Namaste!

Dzisiaj, 25 września 2022 o godzinie 23:54, wraz z nowiem Księżyca w znaku Wagi  rozpoczyna się nowy rok numerologiczny 2023, o wibracji liczby 7.  

O czym to nas informuje i co nam przyniesie?

Zanim jeszcze do tego przejdę, to tylko wyjaśnię, że żeby obliczyć wibrację działającą na nas przez najbliższe 12 miesięcy, wystarczy zsumować wszystkie cyfry z roku 2023: 2+0+2+3= 7.

Początek roku numerologicznego najczęściej uznaje się za czas nowych początków. Za sprawą Gladys Lobos przyjęto, że wyznacza go każdego roku pierwszy wrześniowy nów. Teraz, pomimo że nadal rokiem uniwersalnym jest 2022 rok, to podczas dzisiejszego nowiu wejdziemy w 2023 rok numerologiczny, który będzie trwać do 14 września 2023 roku.

W ubiegłym roku numerologicznym 2022 towarzyszyła nam wibracja liczby 6. Jej motywem przewodnim była miłość, dom i rodzina.

Teraz głównymi tematami będą między innymi rozwój własnego potencjału, głębsze nawiązywanie relacji ze sobą i intuicją, odkrywanie swojego powołania, odnoszenie sukcesów, nauka i rozwój.

Wibracja roku ma wpływ na całą planetę i ludzkość i przynosi pewne okazje oraz korzystne okoliczności, ale także wyzwania.

Głównie chodzi o energie, jakie będą nam sprzyjać w danym okresie. Każdy rok jest inny i niesie ze sobą pewne szanse, możliwości i doświadczenia.

Czas siódemki sprzyja zdobywaniu wiedzy i szkoleniom. 7 w numerologii oznacza też rozwój duchowy. Energia ta uświadamia, że zmiany są konieczne i należy je wprowadzać. Jest zachętą do wkroczenia w nieznane i odkrywania nowych pasji.

Życie jest nieustającym doświadczaniem, dojrzewaniem i dokonywaniem wyborów. 7 rok numerologiczny jest potrzebny do budowania fundamentów pod marzenia, ale niezbędna jest w tym świadomość celu i otwartość na nowe możliwości.

Ten rok jest na zwolnienie tempa i przyjrzenie się swojemu wnętrzu, spokojnej obserwacji, duchowej eksploracji i własnego rozwoju.

Wibracja siódemki lubi spokój i wolne tempo, dlatego niczego nie przyspieszaj i nigdzie nie pędź, bo może to się skończyć wieloma upadkami. Potraktuj ten czas, jako okazję do ponownego odkrywania siebie.

Hasła przewodnie, to między innymi refleksja i analiza, ale nie tylko tego, co było, lecz także teraźniejszości. Wskazane zatem przyglądanie się swojej codzienności.

Praktykuj jogę, manifestuj, zapraszaj obfitość, określ, czego chcesz, pozbądź się lęku i wprowadź więcej równowagi, bo to pomoże Ci osiągnąć sukces.

Rok ten będzie też sprzyjał rozwojowi osobistemu, medytacji, afirmacjom, wizualizacjom, a także uczeniu się bycia bardziej sobą, słuchaniu głosu serca i zaufania do siebie, a także wytyczaniu swojej ścieżki życiowej i spełnienia.

Wszystkiego pięknego dla Ciebie w roku numerologicznym 2023!

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz