|

Moc Kobiet!

Dzień dobry piękna Bogini!

Dziś przyszłam się z Tobą zobaczyć, żeby celebrować wspólnie wyjątkowy dzień!

Jesteśmy w kobiecej energii marca, która jest związana z emocjami i odczuwaniem, intuicją, kreatywnością i wyobraźnią. A energia ta jest potężna, tym bardziej że jesteśmy obecnie w erze kobiet. Chcę przekazać Tobie dzisiaj od siebie trochę inspiracji i kobiecej energii, żebyś mogła podnieść swoje wibracje i dzielić się tą energią dalej.

Kobieca moc, to energia transformacji, twórczości, magii życia, ciepła, wrażliwości, przyjemności, radości, miłości, delikatności. Posiada też w sobie naturalną dzikość natury, balansu i połączenia.

Świętuj bycie sobą, rozkwitaj i wyrażaj siebie! Nie podważaj swojej wartości, pozwól sobie czuć to, co czujesz i być tym, kim jesteś. Uśmiechaj się do siebie każdego dnia i kochaj siebie. Doceniaj swoje starania i bądź z siebie dumna. Poczuj to, że jesteś i podziękuj za to. Zauważ, jak świetnie sobie radzisz i jak daleko zaszłaś.

Głaszcz swoje ukochane ciało, dawaj mu ciepło i pieszczotliwy dotyk. Każdego dnia okazuj mu miłość i wdzięczność za to, że tak wspaniale się spisuje. Za to, że służy Ci każdego dnia i wykonuje ogrom pracy. Chociażby tak podstawowe czynności, jak bicie serca, pompowanie krwi, oddychanie, trawienie, oczyszczanie…wszystko jest idealnie ze sobą połączone i dzieje się bez Twojego udziału. Czy to nie wspaniałe?

Podziękuj za to i bądź dla siebie najlepszą przyjaciółką, miej zawsze dla siebie czas, dobre słowo i wyrozumiałość. Miej dla siebie troskę, wrażliwość i akceptację. Pozwól sobie na rozpieszczanie i docenianie.

Na koniec mam jeszcze dla Ciebie ciekawy rytuał. Co powiesz na celebrację swojej kobiecości za pomocą pisania w dzienniku? Jeśli pojawią się odpowiedzi, zapisz je. Jeśli nic się nie pojawi, to zostaw w tej chwili te pytania bez odpowiedzi. Zachęcam Cię serdecznie do zapisania w dzienniku lub nawet na kartkach 5 poniższych pytań i obserwowaniu tego, co przychodzi.

  1. Czym jest dla Ciebie kobiecość?
  2. Jak dbasz o wyrażanie swojej kobiecości?
  3. Jaką masz relację ze swoim ciałem?
  4. Co nie służy wyrażaniu Twojej kobiecości?
  5. Co budzi Twoją kobiecą moc?

Ciesz się życiem i bądź szczęśliwa każdego dnia! Bądź zawsze w połączeniu i harmonii ze sobą, bądź kobietą i bądź miłością!

Podobne wpisy

Jeden komentarz

  1. Cześć! Jakie to piękne!!!❤️ Wprowadziłam w życie od zaraz, ale zapomniałam napisać komentarz, więc jestem i piszę. Postaram się pisać częściej, ale ostatnio nie mam niestety za bardzo czasu na siedzenie w internecie.

Dodaj komentarz