|

„KSIĄŻKI PEŁNE MIŁOŚCI”

Namaste!

Razem z moją siostrą obdarowałyśmy naszych rodziców z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca wspaniałymi książkami, o których chciałam dzisiaj opowiedzieć.

Te książki są wyjątkowo oryginalną pamiątką i inspiracją do szczerych rozmów z bliskimi. Mogą rozśmieszyć i sprawić radość, czasem wzruszyć, a innym razem pozwalają poczuć współczucie, wdzięczność czy miłość. Są niesamowite i wyjątkowe!

Książka ma formę pytań, na które obdarowana osoba udziela odpowiedzi. Mogą być skarbnicą wiedzy o ważnych osobach w naszym życiu, pomóc zrozumieć jej emocje, poznać ją bliżej. Na co dzień nie zawsze mamy czas na jakieś wspomnienia na przykład z dzieciństwa rodziców, dziadków czy innych ważnych dla nas osób, a czasem też łatwiej jest coś napisać, bo niektóre wspomnienia mogą nie być łatwe czy radosne. Taka książka jest niepowtarzalnym prezentem od serca.

W tej chwili w ofercie jest 10 dostępnych książek. Można je kupić pojedynczo lub w zestawach na stronie https://ksiazkipelnemilosci.pl/.

Do wyboru są książki dla Mamy, Taty, Babci i Dziadka, a także dla Geja czy Lesbijki oraz dla Niej, dla Niego, dla Przyjaciółki i Przyjaciela.

Książki zawierają bardzo ważne i wyjątkowe pytania. Choć nie wszystkie są łatwe, to na pewno wszystkie są bardzo wartościowe. Pozycje te wyglądają prosto i przepięknie.

Jest to cenna pamiątka i doskonały prezent na każdą okazję.

Znasz te książki? Czy lubisz w taki sposób obdarowywać swoich bliskich? Co sądzisz o takich prezentach?

Co wyjątkowego w tym roku dostali od Ciebie Twoi bliscy z jakiejś okazji lub bez?

Życzę Tobie cudownego dnia i wielu pięknych momentów z najważniejszymi dla Ciebie osobami w Twoim życiu.

Wszystkie zdjęcia w tym wpisie nie są moją własnością i pochodzą z grafiki Google.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz